Пов’язані з групою «Сафмар» інвестори придбали мережу «Ельдорадо»

Мережі магазинів «Ельдорадо» придбана групою інвесторів, пов’язаної з ФГ «Сафмар». Про це повідомляється на сайті мережі.
Продавцями виступили PPF Group N. V., якої один з найбільших російських ритейлерів належав з 2008 року, і компанія Emma Capital, яка придбала частку в «Ельдорадо» в 2014 році. Перебуваючи у власності зазначених компаній, мережа «Ельдорадо» «дотримувалася стратегії розвитку мультиканального і мультікатегорійності, пропонуючи широкий асортимент товарів – від побутової техніки і електроніки до товарів для дому», говориться в релізі.
У повідомленні уточнюється, що операція з продажу 100% «Ельдорадо» була схвалена Федеральною антимонопольною службою. Обидві сторони домовилися не розголошувати її умови.
«Операція була реалізована відповідно до плану розвитку« Ельдорадо », при цьому, згідно з домовленістю, топ-менеджмент і керівництво продовжать працювати в компанії. Бізнес-показники за дев’ять місяців 2016 року підтверджують правильність обраного напрямку, яке в найближчій перспективі залишиться незмінним », – заявив генеральний директор« Ельдорадо »Михайло Нікітін.
Тим часом РБК повідомляє, що пов’язана з ФГ «Сафмар» група інвесторів розглядає можливість інтеграції «Ельдорадо» з мережею «Техносила». Про це розповіло джерело, знайоме з планами групи; інформацію підтвердила одна зі сторін угоди. Під яким саме брендом працюватиме об’єднана компанія, поки не вирішено.
«Сафмар» – це колишня група «Бін» сім’ї Гуцерієвих – Мікаіла Шішханова. «Техносила» виявилася в портфелі їхніх активів в кінці 2015 року, коли група «Бін» закрила операцію з купівлі МДМ Банку, власникам якого належало 70% мережі. У вересні 2016 року група «Сафмар» купила решту 30% “Техносила”, ставши єдиним власником компанії.

Тарасюк Григорій

Григорій Тарасюк

Григорій є менеджер як індивідуальних, так і інституціональних інвестицій. Григорій є зареєстрованим інвестиційним консультантом, а також керуючий портфелем інвестиційних програм. Він почав у фінансовому бізнесі в якості директора з досліджень для торгової фірми. Він досліджував аномалії в стандартних моделях ціноутворення опціонів, викладав для початківців опціонних трейдерів, а також розроблені нові методи прогнозування. У 2000 році він встановив загальне консультування досліджень, робота з професійними трейдерами на великій колькості фінансових бірж. Григорій має прихильність задовільняти конкретні потреби окремих інвесторів. Тарасюк підкреслює унікальні обставини кожного клієнта. Григорій також є членом ради двох невеликих технологічних компаній (в даний час голова в одній). Він іноді виступає в якості свідка-експерта в судових справах, пов’язаних з фінансовими ринками.

Facebook Twitter