Азіатські індекси демонструють різноспрямовану динаміку

На азіатських фондових торгах у вівторок спостерігається різноспрямована динаміка ключових індикаторів.

Японський Nikkei 225 за станом на 8:19 мск на 0,59% вище попереднього рівня закриття і становить 19 506,2 пункту. Гонконгський Hang Seng Index знизився на 0,23% до 21 781,49, а індекс Шанхайської фондової біржі SSE Composite досяг 3 101,94, зменшившись на 0,52% до рівня попереднього закриття. Сінгапурський Straits Times Index в плюсі на 0,21% – на позначці 2 919,07. Південнокорейський KOSPI виріс на 0,27% і дорівнює 2 043,81.

Балагура Миколай

Миколай Балагура

Працював в повний робочий день інвестором в акції, облігації, опціони і нерухомість, також раніше працювали в якості фінансового/інвестиційного журналіста/аналітика. Попереднє місце роботи – компанія, де він був редактором власного дослідження капіталу. Миколай з відзнакою закінчив Київський національний економічний університет, нині проживає в рідному Львові з дружиною і дитиною.
Дохід інвестування зацікавив Миколая. Він не прихильник якоїсь єдиної стратегії, він просуває філософію що визначає цінності, розвиває мислення, стійкість і особисті цілі. У той час як минуле може бути повчальним, Миколай застерігає від надмірної залежності від нього.
У вільний час він любить говорити про політику, грати на піаніно, сад, і збирати антикваріат.

Facebook Twitter