Bitcoin піднявся вище $850, максимуму з 2014 року

Investing.comУ четвер цифрова валюта Bitcoin досягла самого високого рівня з січня 2014 року, продовжуючи своє недавнє ралі.
На НьюЙоркській біржі itBit Bitcoin пробив позначку $875, перш ніж повернутися до $870, піднявшись більш ніж на 4% за сьогодні і перевищивши майже в два рази свій рівень початку 2016 року.
У цьому місяці цифрова валюта злетіла майже 18% на тлі зростання попиту в Індії і Китаї, так як інвестори намагаються захиститися від девальвації місцевих валют і нестачі грошових коштів.
На США і Європу також припадає значна частина обсягу торгів, оскільки трейдери шукають притулку від проблем світової економіки.
Bitcoin є децентралізованою електронною платіжною системою, що не регулюється жодним урядом або центральним банком. Биткоины можуть використовуватись для оплати товарів і послуг у приймаючих їх продавців.

Балагура Миколай

Миколай Балагура

Працював в повний робочий день інвестором в акції, облігації, опціони і нерухомість, також раніше працювали в якості фінансового/інвестиційного журналіста/аналітика. Попереднє місце роботи – компанія, де він був редактором власного дослідження капіталу. Миколай з відзнакою закінчив Київський національний економічний університет, нині проживає в рідному Львові з дружиною і дитиною.
Дохід інвестування зацікавив Миколая. Він не прихильник якоїсь єдиної стратегії, він просуває філософію що визначає цінності, розвиває мислення, стійкість і особисті цілі. У той час як минуле може бути повчальним, Миколай застерігає від надмірної залежності від нього.
У вільний час він любить говорити про політику, грати на піаніно, сад, і збирати антикваріат.

Facebook Twitter