Глава Visa йде у відставку за сімейними обставинами.

Генеральний директор Visa Inc Чарльз Шаф йде у відставку, його наступником на цій посаді стане колишній глава American Express Альфред Келлі,.
Сам Келлі полягає в раді директорів Visa з 2014 р., він заступить на нову посаду 1 грудня, відразу після того, як Шаф звільнить свій кабінет. За словами Келлі, на новій посаді він не збирається робити багато змін, але готовий до проблем, з якими належить зіткнутися компанії.

Шааф зазначив, що його відставка пов’язана з тим, що він більше не може проводити багато часу в Сан-Франциско, він має намір присвятити більше часу сім’ї.

З тих пір як в 2012 р. Шаф став главою Visa, акції компанії виросли в ціні майже в два рази до $82,15 за акцію. Після повідомлень про відхід Шафа акції компанії втратили в ціні 1,2%, знизившись до $81,19 після закриття торгів.

Келлі візьме на себе керівництво компанією в той час, коли Visa стикається з численними проблемами, включаючи прийняте в червні рішення апеляційного суду розірвати угоду з роздрібними компаніями, які звинуватили Visa і MasterCard в неправильній установці зборів за кредитними і дебетовими картками.
Visa також веде постійну юридичну боротьбу з Wal-Mart Stores Inc у зв’язку з використанням PIN-коду для перевірки операцій через платіжні мережі компанії.

Келлі доведеться шукати способи для зміцнення позицій Visa в якості найбільшого мережевого оператора платежів в світі, оскільки нетрадиційні конкуренти, такі як PayPal Holdings Inc, намагаються захопити частку ринку.

Тарасюк Григорій

Григорій Тарасюк

Григорій є менеджер як індивідуальних, так і інституціональних інвестицій. Григорій є зареєстрованим інвестиційним консультантом, а також керуючий портфелем інвестиційних програм. Він почав у фінансовому бізнесі в якості директора з досліджень для торгової фірми. Він досліджував аномалії в стандартних моделях ціноутворення опціонів, викладав для початківців опціонних трейдерів, а також розроблені нові методи прогнозування. У 2000 році він встановив загальне консультування досліджень, робота з професійними трейдерами на великій колькості фінансових бірж. Григорій має прихильність задовільняти конкретні потреби окремих інвесторів. Тарасюк підкреслює унікальні обставини кожного клієнта. Григорій також є членом ради двох невеликих технологічних компаній (в даний час голова в одній). Він іноді виступає в якості свідка-експерта в судових справах, пов’язаних з фінансовими ринками.

Facebook Twitter