ЄЦБ очікує прискорення інфляції, зростання світової економіки

ФРАНКФУРТНАМАЙНІ (Рейтер) – Інфляція в єврозоні перевищить 1 відсоток в кінці цьогопочатку наступного року, що стане найбільш значним підвищенням цін до кінця 2013 року, а зростання світової економіки набирає швидкість, йдеться в економічному бюлетені Європейського центробанку, опублікованому в четвер.
Середньостроковий прогноз глобальної активності продовжує передбачати прискорення росту, хай і слабкіше докризового рівня“, – повідомив ЄЦБ.
В цілому зростання, схоже, утримує позиції в розвинених економіках і перейшов до пожвавлення після досягнення нижньої межі на ринках“.
Однак глобальний прогноз продовжують затьмарювати низькі ціни на сировину для експортерів, зміна балансу в китайській економіці і політична невизначеність в США, говориться в прогнозі ЄЦБ, який в цілому співпав з заявою регулятора за підсумками засідання 8 грудня.

 

Тарасюк Григорій

Григорій Тарасюк

Григорій є менеджер як індивідуальних, так і інституціональних інвестицій. Григорій є зареєстрованим інвестиційним консультантом, а також керуючий портфелем інвестиційних програм. Він почав у фінансовому бізнесі в якості директора з досліджень для торгової фірми. Він досліджував аномалії в стандартних моделях ціноутворення опціонів, викладав для початківців опціонних трейдерів, а також розроблені нові методи прогнозування. У 2000 році він встановив загальне консультування досліджень, робота з професійними трейдерами на великій колькості фінансових бірж. Григорій має прихильність задовільняти конкретні потреби окремих інвесторів. Тарасюк підкреслює унікальні обставини кожного клієнта. Григорій також є членом ради двох невеликих технологічних компаній (в даний час голова в одній). Він іноді виступає в якості свідка-експерта в судових справах, пов’язаних з фінансовими ринками.

Facebook Twitter