Credit Suisse виплатить штраф на суму $5,3 млрд.

Кредитор заплатить штраф на суму $2,48 млрд, а також $2,8 млрд домовласникам і громадам, постраждалим від обвалу цін на житло, йдеться в заяві банку.

Ця заява з’явилася після того, як Deutsche Bank врегулював суму штрафу з владою США. Її вдалося скоротити вдвічі порівняно з початковими вимогами американського Мін’юсту до $7,2 млрд.

За цим послідувала інформація про те, що Мін’юст США подав позов до суду на британський банк Barclays. Фінансову організацію також запідозрили в можливе шахрайство при продажу іпотечних цінних паперів.

Що стосується Credit Suisse, то, на думку фахівця Kepler Cheuvreux Пітера Казанови, після домовленості швейцарському банку вдалося усунути найбільші фактори невизначеності, і це хороша новина.

Адміністрація Обами продовжує наполягати на завершенні розслідування щодо компаній з Уолл-стріт, які створювали та реалізовували низькоякісні іпотечні облігації, що і стало однією з головних причин глобальної фінансової кризи 2008 р.

До цього дня владі США вдалося отримати понад $46 млрд у вигляді штрафів від шести фінансових установ.

Тарасюк Григорій

Григорій Тарасюк

Григорій є менеджер як індивідуальних, так і інституціональних інвестицій. Григорій є зареєстрованим інвестиційним консультантом, а також керуючий портфелем інвестиційних програм. Він почав у фінансовому бізнесі в якості директора з досліджень для торгової фірми. Він досліджував аномалії в стандартних моделях ціноутворення опціонів, викладав для початківців опціонних трейдерів, а також розроблені нові методи прогнозування. У 2000 році він встановив загальне консультування досліджень, робота з професійними трейдерами на великій колькості фінансових бірж. Григорій має прихильність задовільняти конкретні потреби окремих інвесторів. Тарасюк підкреслює унікальні обставини кожного клієнта. Григорій також є членом ради двох невеликих технологічних компаній (в даний час голова в одній). Він іноді виступає в якості свідка-експерта в судових справах, пов’язаних з фінансовими ринками.

Facebook Twitter