Фондові торги в Росії відкрилися в «червоній зоні»

Торги акціями в РФ стартували у вівторок негативним рухом ключових індикаторів, свідчать дані Московської біржі.

На 10:05 мск індекс ММВБ знизився на 0,22% до рівня попереднього закриття і склав 2 210,84 пункту. Індекс РТС на той же момент часу зменшився на 0,55%
«За відсутності новин і свіжих ідей ми очікуємо, що купівельна активність на ринках буде з кожним днем ​​слабшати. Шанс на фінальний сплеск в рамках передноворічного ралі на російському ринку акцій ще є, але, з іншого боку, у міру наближення різдвяних канікул в Європі і Нового року психологічно грати на підвищення стає складніше. Нафта Brent у вівторок, 20 грудня, злегка просіла і котирується трохи нижче 55 доларів за барель. Якщо відштовхуватися від динаміки цін на нафту, то можна припустити, що долар США на Московській біржі сьогодні збереже коливання неподалік від 62 рублів за долар. В індексах ММВБ і РТС на вівторок, 20 грудня, поки вимальовується сценарій руху в «боковику», – говорить провідний аналітик банку «Російський Капітал» Анастасія Соснова.

Олійник Артем

Артем Олійник

Артем Олійник має майже два десятиліття досвіду торгівлі валютами та інструментами з фіксованим доходом. У нього є глибоке розуміння ринкових основ і вплив глобальних подій на ринках капіталу. Він користується повагою серед професійних трейдерів для його кваліфікованого аналізу та кар’єри історії як глава глобальної торгівлі. З моменту приєднання до OANDA в 2006 році Артем зіграв важливу роль в забезпеченні інформованості про валютного ринку в якості нового класу активів для роздрібних інвесторів, а також надання експертної ради до ряду внутрішніх команд, як краще обслуговувати клієнтів і зацікавлених сторін в галузі.

Facebook Twitter