Сімейна історія Sisley

Компанию Sisley в 1976 році заснував француз, батько п’ятьох дітей Юбер д Орнано. За 40 років компанія стала лідером в області фитокосметологии і однією з найпрестижніших марок в області елітної косметики. І тепер нею керують діти Юбера д Орнано. Sisley продовжує зростати, але, незважаючи на глобалізацію, як і раніше залишається французької сімейною компанією. Нещодавно компанія представила оновлений комплексний крем Sisleÿa: створений після 17 років досліджень за унікальним рецептом, крем випереджає час і має всі шанси стати в один ряд з легендарними засобами Sisley.

Про революційні винаходи і вірність сімейним традиціям Sisley в нашому матеріалі. Сімейна історія

«Це наш шостий дитина», любив говорити Юбер д Орнано про компанію Sisley, яку вони заснували разом з дружиною Ізабель в 1976 році. І ставився до сімейного справі не як до звичайного бізнесу, а як до дітей. «Я хочу вкласти в Sisley те краще, чого навчився в попередні десятиліття, а так само те, що я ввібрав від мого батька і мудрість двох поколінь нашого роду, пише Юбер у своїй книзі спогадів. Мені подобається творити, створювати найкраще те, чого не зустрінеш на ринку!».

Юбер робив ставку на технологічність: «Я люблю природу і знаю, що сучасні технології допоможуть нам знайти цілющі властивості рослини і зробити прорив в області косметології», пояснював він.
І розрахунок виявився вірним: в період масового інтересу до синтетичних компонентів його ідея прозвучала як щось інноваційне. Використання натуральних екстрактів і ефірних олій виділив Sisley на ринку преміальної косметики, і до сьогоднішнього дня компанії немає рівних в області фитокосметологии. «Наша фітокосметика доводить, що точно підібрані речовини допомагають людині, не надаючи небажаних побічних ефектів, подібно ліків на основі рослин», з гордістю зазначав д Орнано.

У всіх його починаннях брала участь дружина Ізабель: вона як ніхто інший підтримувала прагнення чоловіка створювати косметику на основі природних компонентів. «Мама вчила мене у юні роки, що необхідно доглядати за шкірою найбільш природними способами, згадувала згодом Ізабель. Шкіра потребує догляду, харчування, зволоження і захист. Тому я приділяю особливу увагу якості використовуваної продукції».

Юбер завжди з любов’ю говорив про своїй дружині матері п’ятьох дітей і компанії: «Історія моєї дружини зачаровує… Будучи першим послом марки Sisley, Ізабель втілює собою мистецтво бути французької жінкою».

Засновники Sisley будували бізнес не заради швидкого прибутку. Це той випадок, коли у підприємців місія. Для розробки і створення кожного продукту в Sisley не шкодували ні часу, ні фінансових вкладень. Дослідникам в лабораторії дають повну свободу що, за словами д Орнано, дає можливість створювати унікальні продукти.

Перший етап в лабораторії визначити, які рослини можуть бути корисні для різних потреб і різних видів шкіри. Наукові співробітники закуповують сировину кращої якості в самих різних точках землі в Азії, США, Європі, рослини збираються, перебуваючи на піку корисних властивостей. Окрема унікальна методика дозволяє отримати екстракти рослин, зберігши максимум корисних речовин.

На створення кожної формули може піти кілька років стільки часу витрачається на дослідження. «Про запуск продукту оголошується лише коли вдалося створити щось дійсно випереджає ринок», говорив Юбер д Орнано. Не пройшовши десятки досліджень продукт Sisley не виходить на ринок.

Першу «пробу» продукту завжди знімала Ізабель: без її схвалення не виходило ні один засіб. «Ізабель сучасна жінка, «яка розповідає про Sisley на чотирьох мовах», що знає нюанси шкіри і француженок, і североамериканок, і латиноамериканок, особливості їх макіяжу і стилю одягу, способів залишатися молодими і динамічними…», пише Орнано в книзі.

Зараз справа перейшла в руки дітей Юбера і Ізабель д Орнано Філіпа і Христини. Але філософія бренду залишається колишньою: робити тільки те, що цікаво, і витрачати на це стільки грошей і часу, скільки необхідно для отримання ідеального результату. Виробництво і дослідницькі лабораторії, як і раніше, перебувають у Франції. Всі засоби догляду Sisley розроблені і вироблені у Франції. Нещодавно під Парижем був відкритий новий науково-дослідний центр Sisley. На площі 13 га знаходяться лабораторії, логістична платформа, а також більшість адміністративних служб підприємства. Ще одне виробництво знаходиться в центрі Блуа на березі Луари.

«Центр Блуа являє собою ідеальний сучасний центр нового покоління, розроблений у відповідності з найвищими стандартами у сфері контролю якості та екологічних норм. Завдяки своєму відмінному смаку і увазі до нюансів, Ізабель займалася ландшафтним дизайном промислової зони і разом зі мною вибирала сорти 1600 дерев і кущів, посаджених навколо будівель. Щоразу приїжджаючи сюди, я милуюся тим, як вони підростають», розповідав Юбер д Орнано.

У компанії Sisley працюють понад 4000 чоловік, експорт йде в 90 країн по всьому світу. Французькі рецепти
Інвестиції в дослідження завжди окупаються. За 40 років Sisley випустили чимало коштів, які зробили справжню революцію в косметології. Це сонцезахисний екран вперше в світі об’єднав захист від широкого спектру ультрафіолетових променів і догляд, екологічна емульсія Emulsion Ecologique, і, звичайно, легендарне антивіковий засіб Sisleÿa Global Anti-Age.
Створення останнього зайняло 10 років: глобальний антивіковий крем вийшов у 1999 році. Незважаючи на високу вартість, вже в перші півроку було продано більше ста тисяч примірників, а сьогодні рахунок йде на мільйони. У насиченій формулі крему вчені об’єднали 50 компонентів, в числі яких рослинні екстракти, вітаміни і мікроелементи, необхідні для ефективного функціонування клітинного метаболізму, регенерації шкіри і стимулювання обмінних процесів. Результати застосування Sisleÿa Global Anti-Age вражали всіх, хто починав використовувати цей догляд кожен день: шкіра немов наповнювалася енергією, зморшки разглаживались, заломи ставали менш помітними, підвищувався тонус, покращується колір обличчя… Багато років вчені Sisley не намагалися переформулювати засіб: ідеальне саме по собі, воно не вимагало доробок і виправлень.Нова ера Sisleÿa
Однак час і технології не стоять на місці: провівши дослідження, вчені лабораторії Sisley з’ясували, що сучасне життя в стані вічного стресу відбивається на шкірі сильніше, ніж старіння, пов’язане з генетикою або впливом навколишнього середовища. Виявилося, що скажений ритм життя його неминуче порушує життєвий цикл клітини. На пошуки рішення пішло чимало часу: через 17 років після запуску Sisleÿa Global Anti-Age бренд представив новий продукт в лінії Sisleÿa, розроблений спеціально з урахуванням активного способу життя, засіб комплексного антивікового догляду за шкірою SISLEŸA L ІНТЕГРАЛ ANTI-AGE. Воно впливає на ознаки старіння шкіри за трьома напрямками: бореться з генетичним старінням, захищає від негативних факторів навколишнього середовища і перешкоджає зміні клітин, пов’язаного з образом життя. Формула включила в себе стимулюють активні компоненти (фитостимулины, що екстрагуються з кісточок яблука, екстракти ратанії і манжети), відновлюють інгредієнти (урсулова кислота, вітаміни, мінерали, мікроелементи, амінокислоти, пептидний екстракт сої, екстракт листя білої верби), екстракт линдеры для синхронізації клітинних біоритмів, екстракт альбиции ленкоранськой для оптимізації виробництва енергії на клітинному рівні, комплекс протеїнів сої та дріжджів для збільшення тривалості життя клітини.

«Я віддаю перевагу почувати себе справжньою, пише Ізабель д Орнано, макіяж потрібен, щоб комфортно почуватися. Ось чому я не люблю їм зловживати. Що важливо, так це здорове тіло і шкіра. Сьогодні у жінок всі, щоб мати красиву шкіру. Вся справа в нашому усвідомленні необхідності бути красивою, моральної готовності, внутрішній силі… мій чоловік завжди підкреслює, що «немає некрасивих жінок, а ті, які не вміють ними бути».

Тарасюк Григорій

Григорій Тарасюк

Григорій є менеджер як індивідуальних, так і інституціональних інвестицій. Григорій є зареєстрованим інвестиційним консультантом, а також керуючий портфелем інвестиційних програм. Він почав у фінансовому бізнесі в якості директора з досліджень для торгової фірми. Він досліджував аномалії в стандартних моделях ціноутворення опціонів, викладав для початківців опціонних трейдерів, а також розроблені нові методи прогнозування. У 2000 році він встановив загальне консультування досліджень, робота з професійними трейдерами на великій колькості фінансових бірж. Григорій має прихильність задовільняти конкретні потреби окремих інвесторів. Тарасюк підкреслює унікальні обставини кожного клієнта. Григорій також є членом ради двох невеликих технологічних компаній (в даний час голова в одній). Він іноді виступає в якості свідка-експерта в судових справах, пов’язаних з фінансовими ринками.

Facebook Twitter