Deutsche Bank залишить колишніх менеджерів без бонусів

Deutsche Bank відмовиться від раніше прийнятого рішення виплатити бонуси шести колишнім керівникам банку, повідомляє німецька газета Süddeutsche Zeitung.

Як з’ясували журналісти, бонусні виплати не дістануться колишньому виконавчому директору Йозефу Акерману, а також його колишнім заступникам Аншу Джайну і Юргену Фишену. Троє інших топ-менеджерів, яким не дістануться виплати, згідно з даними німецького видання це колишні члени ради директорів банку Герман-Йозеф Ламберті, Майкл Корс і Хуго Банцигер.

Скасування бонусів стосується ще не виплачених коштів. В цілому банк зекономить десятки мільйонів євро.

Нагадаємо, що Deutsche Bank давно замислювався про альтернативні способи для виплати бонусів готівкою, оскільки головний виконавчий директор банку Джон Крайан має намір збільшити резерви капіталу і зміцнити довіру інвесторів.

Керівники банку неофіційно обговорювали варіанти, у тому числі надання деяким банкірам частки в непрофільних підрозділах замість виплати бонусів готівкою, сказали джерела Bloomberg. Розглядається також ідея заміни грошової складової акціями Deutsche Bank, повідомили співрозмовники агентства.

Тарасюк Григорій

Григорій Тарасюк

Григорій є менеджер як індивідуальних, так і інституціональних інвестицій. Григорій є зареєстрованим інвестиційним консультантом, а також керуючий портфелем інвестиційних програм. Він почав у фінансовому бізнесі в якості директора з досліджень для торгової фірми. Він досліджував аномалії в стандартних моделях ціноутворення опціонів, викладав для початківців опціонних трейдерів, а також розроблені нові методи прогнозування. У 2000 році він встановив загальне консультування досліджень, робота з професійними трейдерами на великій колькості фінансових бірж. Григорій має прихильність задовільняти конкретні потреби окремих інвесторів. Тарасюк підкреслює унікальні обставини кожного клієнта. Григорій також є членом ради двох невеликих технологічних компаній (в даний час голова в одній). Він іноді виступає в якості свідка-експерта в судових справах, пов’язаних з фінансовими ринками.

Facebook Twitter