Європейські акції знижуються через гірничорудного сектора, банків

(Рейтер) – Європейські фондові ринки відкрилися невеликим зниженням у четвер через гірничорудного сектора і банків, де більше за всіх втратили італійські банки і Credit Suisse (SIX:CSGN).

Загальноєвропейський індекс STOXX 600 до 13.35 МСК знизився на 0,3 відсотка.

Акції банківського сектора опинилися серед аутсайдерів з-за італійських Banco Popolare і Banca Popolare di Milano, які обидва втратили більше 2 відсотків.

Акції італійського кредитора Monte dei Paschi знову не брали участь у торгах, і міністр економіки Італії в інтерв’ю виданню Il Sole 24 Ore сказав, що сума урядової рекапіталізації банку буде залежати від нового плану кредитора.

Акції Credit Suisse впали на 2,1 відсотка після повідомлення у ЗМІ про те, що Комісія з цінних паперів і бірж США розслідує продаж бондів на суму $850 мільйонів, випущених Мозамбіком за участю Credit Suisse, російського ВТБ (MCX:VTBR) і BNP Paribas (PA:BNPP).

Хоча більш широкий європейський індекс базових ресурсів знизився, що видобувають дорогоцінні метали компанії Polymetal (MCX:POLY) International, Randgold Resources і Fresnillo (LON:FRES) показали найбільше зростання в STOXX 600 – їх акції виросли на 1,9-2,6 відсотка, оскільки ціну золота підтримав американський долар, що слабшає. (GOL)

За 2016 рік індекс STOXX 600 втратить 1,4 відсотка, в той час як французький CAC, німецький DAX і британський FTSE 100 завершать рік в плюсі.

Балагура Миколай

Миколай Балагура

Працював в повний робочий день інвестором в акції, облігації, опціони і нерухомість, також раніше працювали в якості фінансового/інвестиційного журналіста/аналітика. Попереднє місце роботи – компанія, де він був редактором власного дослідження капіталу. Миколай з відзнакою закінчив Київський національний економічний університет, нині проживає в рідному Львові з дружиною і дитиною.
Дохід інвестування зацікавив Миколая. Він не прихильник якоїсь єдиної стратегії, він просуває філософію що визначає цінності, розвиває мислення, стійкість і особисті цілі. У той час як минуле може бути повчальним, Миколай застерігає від надмірної залежності від нього.
У вільний час він любить говорити про політику, грати на піаніно, сад, і збирати антикваріат.

Facebook Twitter