Швейцарія сподівається отримати союзника в особі Британії

Швейцарія сподівається отримати союзника в особі Великобританії після її виходу зі складу Євросоюзу згідно заяви вищого швейцарського дипломата місцевим ЗМІ.

Як розповів дипломат, одним з переваг виходу Британії з ЄС стане те, що Швейцарія отримає відмінного партнера за межами союзу з аналогічним прицілом на розвиток відкритого фінансового ринку та регулювання.

При цьому, за словами джерела, є мало шансів того, що найближчим часом вдасться досягнути якогось конкретного угоди в економічній сфері між Великобританією і Швейцарією, яка не є одним із 28 членів ЄС.

Дипломат з Швейцарії також зазначив, що Великобританія не збирається нічого робити, до того моменту поки не роз’яснять подальші відносини між нею та іншою частиною Євросоюзу.

Прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей раніше заявила, що почне ініціювати процес повного виходу зі складу Євросоюзу в березні наступного року. Саме ініціювання використання 50-ї статті Лісабонського договору – основного юридичного документа ЄС – передбачає дворічний період, під час якого будуть проведені одні з найскладніших переговорів з часів Другої світової війни,

Олійник Артем

Артем Олійник

Артем Олійник має майже два десятиліття досвіду торгівлі валютами та інструментами з фіксованим доходом. У нього є глибоке розуміння ринкових основ і вплив глобальних подій на ринках капіталу. Він користується повагою серед професійних трейдерів для його кваліфікованого аналізу та кар’єри історії як глава глобальної торгівлі. З моменту приєднання до OANDA в 2006 році Артем зіграв важливу роль в забезпеченні інформованості про валютного ринку в якості нового класу активів для роздрібних інвесторів, а також надання експертної ради до ряду внутрішніх команд, як краще обслуговувати клієнтів і зацікавлених сторін в галузі.

Facebook Twitter