ВТБ Капітал лідирує в рейтингах Dealogic, Bloomberg

“ВТБ Капітал” посів перші позиції в ключових ренкінгах Dealogic і Bloomberg на ринках боргового та акціонерного капіталу, а також серед консультантів по угодах M&A в Росії, СНД, Центральній і Східній Європі, а також у регіоні Європа, Близький Схід і Африка за підсумками 2016 р., повідомила організація.
Згідно Dealogic “ВТБ Капітал” став абсолютним лідером за обсягом угод на локальному ринку боргового капіталу, організувавши з початку року 87 розміщень на суму $15,6 млрд і зайнявши 52% ринку.

Крім того, “ВТБ Капітал” став першим серед організаторів розміщень на ринках боргового капіталу в країнах Центральної та Східної Європи, організувавши 100 угод на суму $19,8 млрд і зайнявши 22% частки ринку. “ВТБ Капітал” також став лідером ренкінгу Dealogic за обсягом угод на міжнародному ринку боргового капіталу з Росії і СНД, здійснивши 13 транзакцій на суму $4,2 млрд і зайнявши 28% частки ринку.

Крім того, “ВТБ Капітал” зберіг лідируючі позиції на ринку акціонерного капіталу в Росії і країнах СНД, організувавши 5 угод на суму $826 млн і зайнявши 23% частки ринку. “ВТБ Капітал” також став лідером ренкінгу Dealogic за кількістю та обсягом транзакцій серед консультантів по угодах M&A в Центральній і Східній Європі, Росії і СНД. У 2016 р. інвестиційний банк організував 10 M&A угод в Росії і СНД на суму $11,2 млрд і зайняв 22% частки ринку. У країнах Центральної і Східної Європи “ВТБ Капітал” виступив консультантом 11 угод M&A на суму $11,6 млрд і зайняв 13% частки ринку. Згідно з даними агентства Bloomberg “ВТБ Капітал” зайняв перше місце серед організаторів з випуску облігацій на ринках Східної Європи.

За вказаний період інвестбанк організував 77 угод на загальну суму $17,9 млрд, забезпечивши собі абсолютне лідерство за часткою ринку в 24%. Результати “ВТБ Капітал” були також відзначені в рейтингу Bloomberg за кількістю і обсягами угод серед консультантів з випуску корпоративних високодохідних облігацій в Європі, на Близькому Сході і в Африці.

Згідно з даними агентства в 2016 р. “ВТБ Капітал” організував 39 подібних угод на суму €10,9 млрд і посів 11% частки ринку. “ВТБ Капітал” також зайняв перше місце серед організаторів розміщення облігацій в регіоні Центральна і Східна Європа, Близький Схід і Африка, організувавши 75 угод на загальну суму $17,8 млрд і забезпечивши частку ринку в 8%.

Тарасюк Григорій

Григорій Тарасюк

Григорій є менеджер як індивідуальних, так і інституціональних інвестицій. Григорій є зареєстрованим інвестиційним консультантом, а також керуючий портфелем інвестиційних програм. Він почав у фінансовому бізнесі в якості директора з досліджень для торгової фірми. Він досліджував аномалії в стандартних моделях ціноутворення опціонів, викладав для початківців опціонних трейдерів, а також розроблені нові методи прогнозування. У 2000 році він встановив загальне консультування досліджень, робота з професійними трейдерами на великій колькості фінансових бірж. Григорій має прихильність задовільняти конкретні потреби окремих інвесторів. Тарасюк підкреслює унікальні обставини кожного клієнта. Григорій також є членом ради двох невеликих технологічних компаній (в даний час голова в одній). Він іноді виступає в якості свідка-експерта в судових справах, пов’язаних з фінансовими ринками.

Facebook Twitter