Китай і Європа обженуть США з впровадження електрокарів

Електромобілі в 2017 р. стануть більше популярні в Європі і Китаї, ніж в Америці, вважають експерти галузі. З-за введення емісійних квот на викид в атмосферу в Китаї і Європі автовиробники і споживачі будуть змушені прийняти електромобілі, а значить галузь чекає інвестиційний сплеск.

В Європі покупцям електрокарів даються субсидії та податкові пільги, в той час як для транспорту з ДВС вводяться все нові обмежувальні заходи. У Китаї зміни в політиці стимулів призвели до більшого попиту на менш дорогі, компактні електромобілі, до того ж збільшилося число людей, охочих встигнути заощадити на поточних субсидії. Тільки за листопад 2016 р. приріст продажів автомобілів на електриці досяг 56%, зайнявши 1,4% від усього ринку. На місцевому ринку присутні близько семи десятків китайських виробників електрокарів, які займають 95% китайського ринку електромобілів.

У 2015 р. влада Китаю оголосила про проведення політики боротьби з забрудненням атмосфери і збільшили обсяги продажів електромобілів. Тепер у великих китайських містах з-за вкрай забрудненого повітря обмежена реєстрація автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння. Тому для багатьох покупців електромобілі стають єдиним можливим вибором, тим більше, що держава надає ще й фінансові пільги. Такі заходи дали свій результат: ринок електромобілів КНР перевершив ринок США, найбільшого виробника електромобілів у світі.
За даними Bloomberg New Energy Finance, обсяг продажів електромобілів в КНР в I кварталі 2016 р. склав 181% порівняно з аналогічним періодом 2015 р. Китайська влада планує довести цей показник до 3 млн штук до 2025 р. Для реалізації цих планів центральні і регіональні влади КНР виділили 25 млрд юанів ($2,3 млрд) в якості субсидій автовиробникам з 2009 р.

Про зростання популярності електрокарів і заклопотаності китайських властей екологічними проблемами свідчить і той факт, що з липня 2016 р. на електромобілі стали пересаджувати таксистів. А в серпні компанія BYD представила 26 моделей повністю електрифікованих сміттєвозів, виготовлених на замовлення Environmental Sanitation Engineering Group. Очікується, що до кінця 2017 р. електричними будуть всі сміттєвози в країні.

Втім, цікаво, що дорога електромобілів до американським споживачам може бути більш довгою. Причин багато: регулятори в США проштовхують посилення квот для авто з нульовим рівнем викидів, дешеве паливо сприяло підвищенню попиту на пікапи і позашляховики, в той час як зростання реєстрацій електрокарів сповільнилося. Крім того, позиція обраного президента Дональда Трампа за кліматичними ініціатив свідчить про те, що “зелені” технології в автопромі нова адміністрація не дуже рветься підтримувати.

Нещодавно агентство інформації з енергетики Міненерго США представив щорічну доповідь з оцінкою стану і перспектив паливно-енергетичного комплексу. Згідно з документом, з першої половини 2020-х рр. електромобілі від швидкого зростання перейдуть до стагнації. Частка електромобілів серед легкових машин для найбільшого (у вартісному вираженні) автомобільного ринку світу зросте з 1% до 6% до 2040 р.

За останні кілька років частка електромобілів на ринку також збільшилася в шість разів, і при збереженні такої швидкості відмітка в 6% повинна бути досягнута до 2020 р., а не до 2040 р. Проте агентство вважає, що з середини 2020-х рр. зростання кількості електроавто майже припиниться. Причини не зазначаються. Зараз число щорічно продаються електрокарів в США, згідно з документом, залишиться між 0,8-1,2 млн в рік.

Балагура Миколай

Миколай Балагура

Працював в повний робочий день інвестором в акції, облігації, опціони і нерухомість, також раніше працювали в якості фінансового/інвестиційного журналіста/аналітика. Попереднє місце роботи – компанія, де він був редактором власного дослідження капіталу. Миколай з відзнакою закінчив Київський національний економічний університет, нині проживає в рідному Львові з дружиною і дитиною.
Дохід інвестування зацікавив Миколая. Він не прихильник якоїсь єдиної стратегії, він просуває філософію що визначає цінності, розвиває мислення, стійкість і особисті цілі. У той час як минуле може бути повчальним, Миколай застерігає від надмірної залежності від нього.
У вільний час він любить говорити про політику, грати на піаніно, сад, і збирати антикваріат.

Facebook Twitter