Saudi Aramco: не ховайте вуглеводні електрокарами

Амін Нассер, гендиректор Saudi Aramco, нафтової держкомпанії Саудівської Аравії, зазначив, що більшість прогнозів передбачає збереження зростання попиту на нафту і газ протягом десятиліть при збереженні частки електричних автомобілів на невисокому рівні.

В рамках панельної сесії “Стратегічне оновлення: Майбутнє енергії” на Давоському форумі глава Saudi Aramco зазначив, що у світі зберігаються певні ілюзії з приводу падіння попиту на вуглеводні, а також їх швидкої заміни альтернативними джерелами енергії. Частка відновлюваної енергетики в довгостроковій перспективі буде зростати, проте не стане домінуючою в порівнянні з вуглеводнями.

Амін Нассер також вказав на порівняно невелику частку електромобілів в порівнянні з автомобілями з двигунами внутрішнього згорання як на поточному етапі, так і в 2040 р.
При цьому, за оцінками глави Saudi Aramco, у найближчі 25 років для підтримки стабільного рівня видобутку нафти у світі будуть потрібні інвестиції в розмірі $25 трлн.

“Я згоден з точкою зору про те, що зараз відбувається певна трансформація в енергетичному секторі. Вона має досить серйозний тиск на нафтогазову галузь. Тут багато чинників – і законодавчі обмеження держав, і технологічні поліпшення.

На мій погляд, два основних питання полягають в тому, як буде виглядати енергетичний баланс світової економіки в майбутньому і в які терміни будуть проходити зміни в енергетичному секторі. Я б виділив два сектори, які будуть в тій чи іншій мірі зачеплені змінами, що відбуваються. Це енергогенерація і легкові автомобілі. У світовій енергогенерації сьогодні 23% становить відновлювана енергетика.

Однак при цьому сукупна частка порівняно нових сегментів – сонячної і вітряної енергетики – складає лише 4%. З урахуванням цього, поки важко говорити про те, що дані джерела енергії незабаром стануть домінуючими і будуть чинити тиск на інші сегменти енергетики в довгостроковій перспективі.

Я б нагадав, що навіть такий непопулярний сьогодні джерело енергії, як вугілля, як і раніше грає набагато більш серйозну роль у багатьох країнах світу. У Китаї на частку вугілля припадає майже 70% від загальної енергогенерації, в Індії – 80%, у Німеччині – 45%, навіть в США майже третина від усієї енергогенерації здійснюється за рахунок вугілля.

У питанні електромобілів, які, очевидно, також впливають на нафтовий сектор та інші традиційні вуглеводні, треба уявляти собі реальні пропорції цього ринку. Сьогодні у світі приблизно 1,2 млн легкових електромобілів – при загальній кількості звичайних легкових машин в 1,2 млрд одиниць.

За прогнозами Міжнародного енергетичного агентства, до 2040 р. в світі буде приблизно 150 млн електромобілів. Але при цьому кількість звичайних легкових машин збільшиться з 1,2 млрд до 2 млрд. тобто ми говоримо про частки електрокарів приблизно у 8% в сегменті легкових машин до 2040 р.

При цьому не варто забувати, що нафта і її похідні використовуються не тільки в сегменті легкових автомобілів, але також і в таких сегментах, як важкі вантажівки, авіація, морські перевезення, нафтохімія.

Так що, з одного боку, ми бачимо, що відновлювана енергетика збільшить свою частку в енергобалансі, але її роль не буде домінуючою.

З урахуванням цього Saudi Aramco нарощує видобувні потужності нафти, ми також збільшуємо наш портфель газових активів.

Наш загальний прогноз полягає в тому, що попит на нафту буде залишатися досить пристойним. У 2016 р. світовий попит на нафту зріс на 1,4 млн барелів на добу. У 2017 р. ми очікуємо зростання світового попиту на нафту в районі 1,3 млн барелів на добу.

Якщо подивитися на прогнози МЕА, то ми бачимо, що базовий прогноз експертів агентства полягає в тому, що світовий попит на нафту в 2040 р. складе 103 млн барелів на добу. Це означає, що світовий попит у найближчі 25 років буде зростати порівняно з поточними значеннями. Нам потрібно бути готовими до цього і володіти відповідними потужностями для задоволення нафтового попиту.

На мій погляд, вуглеводні будуть залишатися з нами протягом багатьох десятиліть. Нафтовий сектор повинен буде розширюватися, буде потрібен новий капітал для збільшення видобувних потужностей. Якщо подивитися на той обсяг інвестицій, який буде потрібно наступні чверть століття, згідно з прогнозами попиту, мова йде про інвестиції в розмірі $25 трлн.

Тому поточна невизначеність навколо відновлюваних джерел енергії не повинна перешкодити залучення необхідного капіталу в нові видобувні потужності в нафтовому секторі. Інакше, думаю, ми побачимо різкі скачки нафтових цін, і це матиме негативний вплив на світову економіку”.

Тарасюк Григорій

Григорій Тарасюк

Григорій є менеджер як індивідуальних, так і інституціональних інвестицій. Григорій є зареєстрованим інвестиційним консультантом, а також керуючий портфелем інвестиційних програм. Він почав у фінансовому бізнесі в якості директора з досліджень для торгової фірми. Він досліджував аномалії в стандартних моделях ціноутворення опціонів, викладав для початківців опціонних трейдерів, а також розроблені нові методи прогнозування. У 2000 році він встановив загальне консультування досліджень, робота з професійними трейдерами на великій колькості фінансових бірж. Григорій має прихильність задовільняти конкретні потреби окремих інвесторів. Тарасюк підкреслює унікальні обставини кожного клієнта. Григорій також є членом ради двох невеликих технологічних компаній (в даний час голова в одній). Він іноді виступає в якості свідка-експерта в судових справах, пов’язаних з фінансовими ринками.

Facebook Twitter