Хакери з Anonymous знову загрожують Трампу

Хакерское рух Anonymous опублікувало повідомлення, в якому застерігає Дональда Трампа про те, що обраний президент пошкодує про майбутні в найближчі чотири роки події, повідомляє CNBC.

У своєму акаунті В Twitter хакери закликають всіх читачів оприлюднювати будь-яку компрометуючу обраного президента США інформацію. Групування повторює необгрунтовані звинувачення в тому, що Трамп має “фінансові й особисті зв’язки з російськими мафіозі, торговцями дітьми і “отмывальщиками” грошей”. Трамп, який активно стежить за информпотоком у Twitter, поки загрози ігнорує.

Дональд Трамп вже довгий час знаходиться під прицілом хакерів з Anonymous. Перша кібератака на сайт Трампа сталася в грудні 2015 р., коли був зламаний сайт нью-йоркського хмарочоса Trump Tower, належить мільярдерові.
Приводом стала пропозиція Трампа тимчасово заборонити мусульманам в’їзд в США після теракту в Сан-Бернардіно. “Дональд Трамп, думай двічі, перш ніж говорити. Тебе попередили, Дональд Трамп”, — заявили хакери, коментуючи атаку.

У березні минулого року об’єднання хакерів Anonymous повідомило про плани розв’язати “тотальну війну” проти Дональда Трампа. Кіберзлочинці хотіли перешкодити мільярдерові шляхом збільшення кількості DDoS-атак на сайти Трампа і вивести з ладу ресурси, які беруть участь у його передвиборній кампанії. Крім того, вони пообіцяли опублікувати будь-яку особисту інформацію, яку їм вдасться роздобути.

15 березня хакери опублікували відео, в якому представник Anonymous в масці Гая Фокса закликає інших членів об’єднання “взятися за зброю” і направити його проти республіканця. Він назвав передвиборну кампанію Трампа непослідовною і повної ненависті, а також зазначив, що вона потрясла всю планету.

Поліщук Анатолій

Анатолій Поліщук

Я колишній інвестиційний і комерційний банкір з більш ніж 30-річним досвідом роботи в цій області. Я консультував фізичних та інституціональних клієнтів. Моя мета полягає в тому, щоб принести інвесторам найвигідніші і найновіші ідеї високих дивідендів, з особливим акцентом на енергетичному секторі. Моє дослідження ставить за мету максимізацію прибутку шляхом визначення недооцінених цінних паперів в просторі з високим виходом.

Facebook Twitter