Про нас

Investment Underground – унікальний сайт з фінансовими новинами. Якість змісту готують для Вас досвідчені журналісти й економісти.
Серед величезної кількості інформації, дуже важко знайти ту, який необхідна для вас, і для того, щоб спростити свій пошук, ми створили унікальний проект під назвою Investment Underground.

Поряд з порталом investmentunderground.com до складу холдингу входять:

finance.ua – це регулярно оновлювані новини, аналітика, огляди про економіку, бізнес, політику. Спеціалізований майданчик для спілкування професіоналів і людей цікавляться економікою, фінансами і діловим життям країни.

berg.com.ua інтернет-журнал Берг – спеціалізоване видання про фінанси, інвестиції та аналіз цінних паперів. Основна аудиторія журналу – підприємці та наймані працівники у фінансовій сфері.

www.finobzor.com.ua – інтернет-проект, створений з метою висвітлення оперативної, актуальної, об’єктивної, ексклюзивної та оригінальною інформації зі світу фінансів з зручними сервісами пошуку і фільтрації.

Інформаційно – аналітичний портал www.dengi-info.com – доповнений електронний варіант газети «Готівка Плюс». Портал запущений в 2002 році і за цей час на ринку інформаційних послуг отримав визнання і популярність серед читачів не тільки України, а й інших країн.

 

Якощо у Вас з’явилися питання, то Ви можете зв’язатися з нами зручним для вас способом.

Приймальна Investment Underground

Телефон/факс:
048 234 43 76

Поштова ареса:
вулиця Мала Арнаутська, 69,
Місто Одеса, 65000, Україна

Головний редактор
Микола Балагура
E-mail: info@investmentunderground.com

Телефон: 048 234 43 76

E-mail: info@investmentunderground.com