Команда

Миколай Балагура
Головний редактор
Останні публікації
E-mail: Mykolay.Balahura@investmentunderground.com

Працював в повний робочий день інвестором в акції, облігації, опціони і нерухомість, також раніше працювали в якості фінансового/інвестиційного журналіста/аналітика. Попереднє місце роботи – компанія, де він був редактором власного дослідження капіталу. Миколай з відзнакою закінчив Київський національний економічний університет, нині проживає в рідному Львові з дружиною і дитиною.
Дохід інвестування зацікавив Миколая. Він не прихильник якоїсь єдиної стратегії, він просуває філософію що визначає цінності, розвиває мислення, стійкість і особисті цілі. У той час як минуле може бути повчальним, Миколай застерігає від надмірної залежності від нього.
У вільний час він любить говорити про політику, грати на піаніно, сад, і збирати антикваріат.

 

Григорій Тарасюк
Спеціаліст з індивідуальних інвестицій
Останні публікації
E-mail: Hryhoriy.Tarasyuk@investmentunderground.com

Григорій менеджер як індивідуальних, так і інституціональних інвестицій. Григорій є зареєстрованим інвестиційним консультантом, а також керуючий портфелем інвестиційних програм. Він почав у фінансовому бізнесі в якості директора з досліджень для торгової фірми. Він досліджував аномалії в стандартних моделях ціноутворення опціонів, викладав для початківців опціонних трейдерів, а також розроблені нові методи прогнозування. У 2000 році він встановив загальне консультування досліджень, робота з професійними трейдерами на великій колькості фінансових бірж. Григорій має прихильність задовільняти конкретні потреби окремих інвесторів. Тарасюк підкреслює унікальні обставини кожного клієнта. Григорій також є членом ради двох невеликих технологічних компаній (в даний час голова в одній). Він іноді виступає в якості свідка-експерта в судових справах, пов’язаних з фінансовими ринками.

 

Ілля Усик
Спеціаліст з фінансових структур
Останні публікації
E-mail: Illya.Usyk@investmentunderground.com

Я підозрюю, що найкращі інвестори доходу є консервативними за своєю природою. Я саме такий. Я не вірю, що у мене є якийсь особливий талант або дар для торгівлі, кришталева куля, або будь-який доступ до інсайдерської інформації. Отже, у мене є трохи терпіння щоб послідовно купувати дешево і продавати дорого. Насправді, до становлення фіксованого доходу інвестора, моя торгова історія хвалився навпаки, купуючи високо і продавати низько. Це сумно, але це правда, за ці роки, я дав більше на ринку, ніж я взяв від нього. Проте, це вчорашні новини, і ніякого реального інтересу. Важливе значення в тому, що я аналітичний, організований, дуже добре розбираюся в математиці, і завжди шукаю стратегії, щоб гарантувати мій успіх на ринку. Я хочу поділитися своїми знаннями з ведення в цій області ефективного, прибуткового і безпечного інвестування в привілейовані акції.

 

Андрій Лук’яненко
Фахівець в області торгів привілейованими акціями
Останні публікації
E-mail: Andriy.Lukyanenko@investmentunderground.com

Моя стратегія заснована на арбітражів в привілейовані акції і закритих фондів. Моя група складається з 10 трейдерів. Ми торгуємо привілейованими акціями або в закритому фонді, який забезпечує можливість арбітражу. Наше дослідження включає в себе акції, про які більшість людей навіть не чули. Ми розробили наші власні статистичні інструменти, які роблять більшість наших арбітражів статистично доведеними. Як торговець я не просто аналізую, я торгую своїм аналізом і плачу ціну, коли я не маю рації. Це означає, що я поважаю думку тільки тоді, коли людина чимось ризикує. Слова або думки означають нічого в цьому бізнесі, важливі тільки дії та їх наслідки.

 

Артем Олійник
Журналіст
Останні публікації
E-mail: Artem.Oliynyk@investmentunderground.com

Артем Олійник має майже два десятиліття досвіду торгівлі валютами та інструментами з фіксованим доходом. У нього є глибоке розуміння ринкових основ і вплив глобальних подій на ринках капіталу. Він користується повагою серед професійних трейдерів для його кваліфікованого аналізу та кар’єри історії як глава глобальної торгівлі. З моменту приєднання до OANDA в 2006 році Артем зіграв важливу роль в забезпеченні інформованості про валютного ринку в якості нового класу активів для роздрібних інвесторів, а також надання експертної ради до ряду внутрішніх команд, як краще обслуговувати клієнтів і зацікавлених сторін в галузі.

 

Анатолій Поліщук
Редактор, головний фахівець з зв’язків з громадськістю
Останні публікації
E-mail: Anatoliy.Polishchuk@investmentunderground.com

Я колишній інвестиційний і комерційний банкір з більш ніж 30-річним досвідом роботи в цій області. Я консультував фізичних та інституціональних клієнтів. Моя мета полягає в тому, щоб принести інвесторам найвигідніші і найновіші ідеї високих дивідендів, з особливим акцентом на енергетичному секторі. Моє дослідження ставить за мету максимізацію прибутку шляхом визначення недооцінених цінних паперів в просторі з високим виходом.